Uşak Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi

Koordinatörlükler

Bologna Koordinatörü

Dr. Öğr. Üyesi Münevver Özge BALTA

Erasmus Koordinatörü

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin Berk TÜRKER

Mevlana Koordinatörü

Doç. Dr. Hakan ARSLAN

Farabi Koordinatörü

Öğr. Gör. Volkan DENERİ

 

KALİTE KOMİSYONU LİSTESİ

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Prof. Dr. İncilay YURDAKUL

Komisyon Başkanı

2

Doç. Dr. Hakan ARSLAN

Üye

3

Dr. Öğr. Üyesi Dilşen ONSEKİZ

Üye

4

Dr. Öğr. Üyesi Münevver Özge BALTA

Üye

5

Tuncer BAYYİĞİT (Fakülte Sekreteri)

Üye

6

Mustafa ZAMBAK

Üye

 

YATAY- DİKEY GEÇİŞ İNTİBAK KOMİSYONU

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Dr. Öğr. Üyesi Dilşen ONSEKİZ

Komisyon Başkanı

2

Dr. Öğr. Üyesi Münevver Özge BALTA

Üye

3

Arş. Gör. Feyza AYDIN ÇOLAKOĞLU

Üye

4

Arş. Gör. Ayşenur DOĞAN

Üye

ÇİFT ANADAL VE YANDAL KOMİSYONU

 

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Öğr. Gör. Volkan DENERİ

Komisyon Başkanı

2

Arş. Gör. Muhammed Cemil DOĞAN

Üye

3

Arş. Gör. Melike KALKAN

Üye

 

 

DERS VE SINAV PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU

 

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Doç. Dr. Hakan ARSLAN

Komisyon Başkanı

2

Arş. Gör. Özlem KARAKUŞ

Üye

3

Arş. Gör. Melike KALKAN

Üye

 

 

MEZUNİYET KOMİSYONU

 

 

No

Ad-Soyad

Görevi

 

1

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin Berk TÜRKER

  Komisyon Başkanı

 

2

Arş. Gör. Feyza AYDIN ÇOLAKOĞLU

  Üye

 

3

Arş. Gör. Ayşenur DOĞAN

  Üye

 

ERİŞİLEBİLİRLİK KOMİSYONU LİSTESİ

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Dr. Öğretim Üyesi Ayça ARSLAN

  Komisyon Başkanı

2

Arş. Gör. Feyza AYDIN ÇOLAKOĞLU

  Üye

3

Arş. Gör. Muhammed Cemil DOĞAN

  Üye

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMÜ STAJ KOMİSYONU

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Dr. Öğr. Üyesi M. Özge BALTA

Komisyon Başkanı

2

Öğr. Gör. H.Berk TÜRKER

Üye

3

Öğr. Gör. Volkan DENERİ

Üye

 

 

BURS KOMİSYONU

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Doç. Dr. Hakan ARSLAN

Komisyon Başkanı

2

Arş. Gör. Özlem KARAKUŞ

Üye

3

Arş. Gör. Feyza AYDIN ÇOLAKOĞLU

Üye

 

BİRİM RİSK BELİRLEME GRUBU LİSTESİ

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Prof. Dr. İncilay YURDAKUL

Komisyon Başkanı

2

Dr. Öğr. Üyesi Ayça ARSLAN

Üye

3

Öğr. Gör. H.Berk TÜRKER

Üye

4

Öğr. Gör. Volkan DENERİ

 Üye

5

Arş. Gör. Feyza AYDIN ÇOLAKOĞLU

Üye

6

Arş. Gör. Muhammed Cemil DOĞAN

Üye

 

 

ACİL DURUM YÖNETİM MERKEZİ

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Doç. Dr. Hakan ARSLAN

Ekip Lideri

2

Dr. Öğr. Üyesi Dilşen ONSEKİZ

Ekip Üyesi

3

Arş. Gör. Özlem KARAKUŞ

Ekip Üyesi

4

Tuncer BAYYİĞİT

Ekip Üyesi

 

YANGIN SÖNDÜRME EKİBİ

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Dr. Öğr. Üyesi Ayça ARSLAN

Ekip Başkanı

2

Öğr. Gör. Volkan DENERİ

Ekip Başkan Yardımcısı

3

Arş. Gör. Muhammed Cemil DOĞAN

Yangın Söndürme Ekibi Personeli

4

Arş. Gör. Özlem KARAKUŞ

Yangın Söndürme Ekibi Personeli

5

Mustafa ZAMBAK

Yangın Söndürme Ekibi Personeli

 

KURTARMA EKİBİ

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Dr. Öğr. Üyesi Münevver Özge BALTA

  Ekip Başkanı

2

Öğr. Gör. Dr. Hüseyin Berk TÜRKER

  Ekip Başkan Yardımcısı

3

Arş. Gör. Feyza AYDIN ÇOLAKOĞLU

  Kurtarma Söndürme Ekibi Personeli

4

Arş. Gör. Melike KALKAN

  Kurtarma Söndürme Ekibi Personeli

5

Zeliha GÖÇER

  Kurtarma Söndürme Ekibi Personeli

İLKYARDIM EKİBİ

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Dr. Öğr. Üyesi Dilşen ONSEKİZ

Ekip Başkanı

2

Öğr. Gör. Volkan DENERİ

Ekip Başkan Yardımcısı

3

Arş. Gör. Ayşenur DOĞAN

İlkyardım Ekibi Personeli

4

Zeliha GÖÇER

İlkyardım Ekibi Personeli

 

AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

 

No

Ad-Soyad

Görevi

1

Doç. Dr. Hakan ARSLAN

Komisyon Başkanı

2

Dr. Öğr. Üyesi Dilşen ONSEKİZ

Üye

3

Öğr. Gör. Volkan DENERİ

Üye

 

 


Oluşturma: 03 Eylül 2020